چرا شرکت شما نباید به حمل و نقل سنگین به عنوان کار غیر حرفه ای و بدون نیاز به کمک گرفتن از متخصصان، نگاه کند

چرا شرکت شما نباید به حمل و نقل سنگین به عنوان کار غیر حرفه ای و بدون نیاز به کمک گرفتن از متخصصان، نگاه کند

.وقتی صحبت از حمل و نقل سنگین میشود،خیلی از شرکت‌ها، حتی شرکتها در ابعاد کوچکتر، سیستم حمل و نقل خودشان را دارند. ترایلرها می‌توانند بارهای سنگین را در داخل کشور یا بین کشورها جابجا نمایند.

با بکارگیری نیروی کار، سطوح شیب‌دار، و قرقره‌ها و جرثقیل ها، میتوان اجسام را بارگیری کرده ، جابجا و بارگزاری کرد. البته، وقتی که این بارها دارای اندازه بیش از حالت استاندارد باشد و در دسته بندی اجسام فوق سنگین قرار بگیرند، در این شرایط مشکلاتی پدید می‌آید که قرقره قادر به بارگذاری یا باگزاری بارها در حالت ایمن نخواهد بود.
جابجایی بارهای فوق سنگین قواعد و مجوزهای مخصوص به خودش را دارد. به کار گرفتن متخصصین در این زمینه یعنی زمینه حمل و نقل سنگین و فوق سنگین می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان شود. وقتی شما این کار را به یک شرکت حمل و نقل برون سپاری می کنید بدون نیاز برای صرف وقت برای گرفتن مجوزهای لازم در ایمن ترین راه کار جابجایی انجام میشود.
قوانین پیچیده بوده و در هر کشور بسته به وزن، عرض، طول و نوع وسیله حمل و نقل متفاوت می‌باشد. برای مثال، دپارتمان وسایل موتور تکزاس ۲۵ نوع مجوز ارائه می‌دهد. اگر یک فرد تازه وارد بخواهد در انتخاب این گونه مجوزها تصمیم گیری کند احتمال دارد که گزینه نامناسبی برای وسایل حمل و نقلی برگزیند که منجربه رخداد حوادث ناگوار شود.

تجهیزات حمل و نقل باید برای بار کافی باشند. متخصصین امیر کبیر در صنعت حمل و نقل دارای پلاتفرم دو لاین یا چند لاین می‌باشد تا ظرفیت کافی برای بارگذاری، انتقال، و باربرداری برای هر گونه طول، عرض، یا وزن مجاز را داشته باشد. ابزار ما قادر به بالا بردن ۲۲۰ تن بوده و شامل انواع ابزار حمل و نقل سنگین شامل عرشه‌های بارگذاری، عرشه‌های کشیده شده، و بارگذاری دوبل می‌باشد. در یک حمل و نقل سنگین غیر حرفه ای ، گزینش ابزار مناسب حمل و همچنین خرید یا اجاره کردن آنها و اجازه دادن به افراد نامجرب در کار کردن با این ابزار می‌تواند ترکیب بسیار خطرناکی باشد.
رانندگان مجرب لازمه کار می‌باشد. شرکت‌های کوچک که این رانندگان را استخدام می‌کنند ممکن است به تمرینات بیشتری لازم داشته باشند، همچنین قوانین و دستوراتی مضاعف برای حمل و نقل بار فوق سنگین لازم دارند.
اگرچه، استخدام متخصصین در حمل و نقل برای حفاظت از بار از هرگونه خطر و جلوگیری از حوادث خطرناک در بزرگراه‌ها که ناشی از بی‌تجربگی رانندگان می‌باشد لازم می‌باشد. شرکت‌های حمل و نقل که تخصص آنها در استخدام افراد مجرب می‌باشند، از رانندگان با تجربه در انتقال بارها برای ایجاد ایمنی استفاده می‌کنند.
اگر خطایی در هر یک از این زمینه‌ها رخ دهد، ابزار حمل و نقل و بار آن یا دچار دیرکرد شده یا خسارت بر آنان وارد می‌شود، که ممکن است منجربه هزینه‌های اضافی، فیش‌های اضافی، یا مبالغ دیگر شود. علاوه بر این، اینگونه خطاها در حمل و نقل بعضا موجب کاهش یا ایست تولید می‌شود اگر ابزار صنعتی مدنظر باشد.
چه در حمل و نقل در سایت با مسیر کوتاه یا حمل و نقل درون کشوری یا بین کشوری باشد، امیر کبیر دارای ابزار حمل و نقل و متخصصین لازم می‌باشد. برای مشاهده گزینه‌های حمل و نقل ما، به این صفحه مراجعه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *