لیفتراک یا جرثقیل؟ کدام ماشین حمل و نقل به کار شما می آید؟

لیفتراک یا جرثقیل؟ کدام ماشین حمل و نقل به کار شما می آید؟

 در اینجا مقایسه ای کلی مابین لیفتراک ها و جرثقیل ها انجام میدهیم. در ادامه نکات برتری در بکار بردن جرثقیل ها نسبت به کاربری لیفتراک ها لیست شده اند

 

کمترین آسیب ممکن به محموله ها

در بسیاری موارد لیفتراک ها در مقایسه با جرثقیل های سقفی خسارات بیشتری ایجاد می کنند. علت اصلی این امر، طراحی ویژه و منحصر به فردی است که برای جرثقیل ها انجام گرفته است. به این معنی که لیفتراک ها به طور کلی ابزارآلات عمومی هستند، اما هر جرثقیل به منظور انجام وظیفه، در ماموریتی خاص به کار گرفته می شود. به ویژه جرثقیل های سقفی به دلیل قابلیت کنترل بالا می توانند به بهترین شکل از پس شرایط ممکن بر آیند.

 

استفاده بهینه از فضا

قابلیت جابه جایی لیفتراک ها محدود و معدود است. به این معنی که یک لیفتراک بار را تا جایی بالا می برد که ظرفیت بازوی انتقال دهنده اش اجازه دهد، در نتیجه این محدودیت وسایل و تجهیزات شما در منطقه ای محدود انبار خواهد شد و از ارتفاع استفاده بهینه به عمل نخواهد آمد. از طرفی سرعت انتقال بار کاهش خواهد یافت و به این طریق مشکلاتی هم در بهره وری بروز پیدا می کند.
به طور خلاصه می توان گفت، استفاده از جرثقیل، استفاده بهینه از فضای انباراست، در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه را به دنبال خواهد داشت.

 

صرفه اقتصادی در سرمایه گذاری

وقتی لیفتراک انتخاب شماست، به لحاظ محدودیت در ظرفیت باربری، احتیاج به تعداد زیادی لیفتراک دارید. از طرفی لیفتراک ها هزینه های جاری زیادی به شما وارد می کنند و باید پس از چند سال همه به طور کامل با مدل های نو جایگزین شوند.

و این در حالی است که زمانی که حتی از جرثقیل های کلاس D استفاده می کنید؛ شرکت صنعتی جرثقیل، معمولا تا دوسال خدمات پس از فروش به شما ارائه خواهد کرد.

 

بهره وری و کارآیی بالا

استفاده مدام از لیفتراک ها؛ نیروی انسانی و اپراتورهای زیادی را طلب می کند. این در حالی است یک جرثقیل عظیم برای انجام کار،تنها به یک اپراتور نیاز دارد. علاوه بر این، در صورتی که برای کار خود، جرثقیل مناسب را به کار ببندید؛ می توانید از حصول بهره وری بالا؛ و انجام صحیحِ ماموریت های محوله؛ اطمینان حاصل کنید. به خدمات شرکت امیرکبیر؛ نگاهی بیندازید. این شرکت، توزیع، راه اندازی و سرویس و اجاره طیف وسیعی از جرثقیل ها در تهران و سایر نقاط ایران را انجام می دهد. به همه موارد فوق؛ تجربه روز افزون این شرکت را هم بیافزایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به ما مراجعه کرده و به صورت تخصصی در باره کار خود مشورت دریافت کنید.

برای شروع به سایت http://www.amirkabir-co.com/?lang=fa مراجعه کنید؛ در این جا اطلاعات مفیدی راجع به جرثقیل ها و اجاره جرثقیل ها در تهران و سایر نقاط ایران یافت خواهید کرد.

در نتیجه مهم ترین دلایلی که باید به سراغ جرثقیل ها بیایید عبارتند از:
آسیب کمتر به بارها
استفاده بهینه از فضا
نیروی کار کمتر
و البته هزینه و دردسر کمتر

استفاده از جرثقیل به جای لیفتراک، هزینه های شما را در دراز مدت کاهش داده و بهره وری کار شما را افزایش می دهد. برای دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی خصوصا در زمینه اجاره جرثقیل در تهران با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *