فواید استفاده از جرثقیل متحرک

فواید استفاده از جرثقیل متحرک

بهره وری، یک اصل کلیدی در همه فعالیتهای اقتصادی می باشد. این اصل در صنعت راه و ساختمان نیز صدق می کند. پیش از آنکه برای اجاره جرثقیل اقدامی کنید، لازم است تا مزیتهای انواع جرثقیلها را بدانید تا بتوانید برای باربرداری، بهترین انتخاب را داشته باشید.

آشکار است که جرثقیلهای متحرک دارای یک مزیت بزرگ نسبت به جرثقیلهای ثابت می باشند، اما امکان حرکت، تنها مزیت آنها نمی باشد. مزیت آنها در باربرداری، امکان قرار گرفتن در مکانهای کوچکتر، زمان راه اندازی و مکان استفاده از جرثقیل می باشد.

بیایید نگاهی به مزیتهای جرثقیلهای متحرک بیاندازیم.

  • آنها به فضای زیادی برای کار نیاز ندارند: معمولا سایتهای ساختمانی بسیار بزرگ هستند و مشکلی از نظر فضای کار در آنها وجود ندارد. اما زمانی که در مرکز شهرها و مناطق شلوغ، فعالیت ساخت و ساز و یا هر فعالیتی که به جرثقیلهای سنگین نیاز دارد، انجام می گیرد، مشکل کمبود فضا نمایان می شود. جرثقیلهای متحرک می توانند در کسری از فضای مورد نیاز برای جرثقیلهای برجی کار کنند.
  • بهروری در زمان: آیا می دانید چه تعداد پله در یک جرثقیل برجی به کار رفته است؟ قطعا تعداد بیشتری نسبت به جرثقیلهای متحرک! زمان راه اندازی جرثقیلهای متحرک بسیار کم است. اگر زمان برای شما مهم است، جرثقیل متحرک به محل مورد نظر می رود و با رعایت نکان ایمنی شروع به کار می کند. در حالی که جرثقیلهای برجی لازم است که نصب و راه اندازی شود. (بیشتر بدانید)
  • قدرتمند: اجازه ندهید متحرک بودن جرثقیل شما را فریب بدهد! جرثقیلهای متحرک بسیار قدرتمند هستند و تقریبا می توانند همان مقدار باری را جابجا کنند که جرثقیلهای ثابت می توانند. با پیشرفت تکنولوژِی و استفاده از نیروی هیدرولیک، این چرثقیلها می توانند تا چند هزار تن بار را تا ارتفاع قابل توجهی جابجا کنند.
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *