20 شرکت بزرگ جرثقیل دنیا (قسمت اول)

۲۰ شرکت بزرگ جرثقیل دنیا (قسمت اول)

جرثقیل نوعی ماشین می باشد، به طور کلی با سیم بکسل، طناب های سیمی یا زنجیری و قرقره مجهز شده اند، که می توانند هم برای بالا بردن و پایین آوردن مواد و همچنین برای جابجائی افقی مواد مورد استفاده قرار بگیرند. آنها به طور کلی برای بلند کردن اجسام بزرگ و جابجا کردن آنها به مکان های دیگر استفاده می گردند.

در این مطلب، نگاهی می اندازیم به ۲۰ شرکت بزرگ جرثقیل که توسط وبسایت KHL معرفی شده اند. برخی از این شرکتها به تولید جرثقیل مشغول هستند و برخی به اجاره جرثقیل.

۲۰- جرثقیل های سنگین بوخنر

با بیش از ۶۵ سال فراهم کننده اعتماد، کیفیت، و خدمات امن برای بازارهای اقتصادی و صنعتی، بوخنر جایگاه خود را به عنوان پیشرویی شناخته شده ی بین المللی در صنعت بلند کردن فولاد/ستون های پیش ساخته و خدمات جرثقیل سنگین بدست آورده است.

۱۹- مهندسی و انتقال اوچیمیا

از طریق جستجوی دائمی ما برای بهبود روش انتقال جسم های سنگین و بسیار پر حجم، اوچیمیا همچنین بر روی یکپارچگی با انتقال، بلند کردن اجسام سنگین و مهندسی برای بیش از ۶۰ سال کار می کند.

۱۸- اینفراجولیستیک ABG

در هند، جرثقیل های ABG دارای منشا در پشتیبانی و بازاریابی جرثقیل ها از منابع جهانی می باشند، که بیش از ۳۵۰ جرثقیل در بازه زمانی کوتاه به فروش رسانده اند. ما دارای تخصص در طراحی جرثقیل توسط متخصصین داخلی با استانداردهای بین المللی می باشیم. ما اولین شرکتی هستیم که جرثقیل های هیدرولیکی ۸۰ تنی (MIT) را ساختیم. ما اکنون جرثقیل های ۵۰، ۸۰، ۱۰۰، ۱۶۰ تنی هیدرولیکی می سازیم. ما در حال حاضر در حال طراحی و پیشرفت جرثقیل های هیدرولیکی ۲۷۵ تنی هستیم و در آینده جرثقیل برج ها و بنادر را خواهیم ساخت.

۱۷- شرکت تجهیزات و جرثقیل جنوب

کسب و کار خانوادگی و عملیاتی شدن به محض افتتاح از سال ۱۹۶۸ فقط یکی از چیزهایی می باشد که شرکت تجهیزات و جرثقیل جنوب را از رقبای خود متمایز میکند. ما بهترین ابزار و استعدادها را برای خدمت رسانی به نیازهای مشتریان خود از جمله ناوگان جامعی از جرثقیل ها، دهنده ها می باشیم و به طور خاص ابزارهای خاصی برای به اتمام رساندن پروژه با هر سازی را دارای می باشیم. ما توانایی پشتیبانی از اجاره ساده تا راه حل های ساخته های آماده تحویل که شامل انتقال/تحویل، حمل و نقل و قرار دادن در مکان، نیز می باشد، را نیز داریم. بعلاوه، از آنجاییکه ما جرثقیل های خود را می سازیم، توانایی خاصی در ایجاد راه حل های سفارشی و ساخت آنها در محل سفارش مشتری را بسیار سریع تر راه حل های هزینه بردار داریم.

۱۶- شرکت MIC

شرکت MIC شرکتی خدماتی پیشرو در ژاپن برای ۶۴ سال گذشته می باشد.

۱۵- باربرداری و انتقال ساریلار

به عنوان پیش گام در بخش خود، گروه ساریلار در هر گوشه ای ترکیه و سراسر جهان با کمک مدیریت آن در گبز و دفاتر شعبه در ایزمیر و مرسین، خدمت رسانی می کند. شرکت به مشتریان با ارزش خود برای بلند کردن اجسام سنگین با بیش از ۲۵۰ واحد از جرثقیل های تلسکوپی، جرثقیل های رشد شبکه ای و کنترل از راه دور بر روی کامیون، جرثقیل های رشد شبکه ای و کنترل از راه دور خزنده، خدمت رسانی می کند. گروه ساریلار در حال فراهم کردن راه حل برای پروژه های انتقال و انتقالات سنگین پلتفرم های هیدرولیکی که توانایی بلند کردن تا ۱۲۲۴ تن و با تریلر های کف صاف، کف نیرومند و کف تلسکوپی خود، می باشند. به صورت موازی با پیشرفت تکنولوژی، ساریلار در حال گسترش ناوگان انتقال خود به صورت روزانه و شتاب به تلاشهای خود برای پیشرو شدن در بخش انتقال ها و انتقالات سنگین همانطور که سهم خود را در بخش بلند کردن اجسام سنگین بدست آورده است می باشد.

۱۴- جرثقیل و انتقال تیونگ وون

همانطور که در سال ۱۹۹۹ لیست شد، شرکت هولدینگ تیانگ وون (تیانگ وون یا گروه) شرکت پیشرو می باشد که فراهم کننده و متخصص خدمات یکپارچه می باشد، که به طور کلی ابرسازه ها و سازه های بخش پتروشیمی، نفت و گاز را پشتیبانی میکند.

گروه پروژه های جامع برای قرارداد های مهندسی، خدماتی و ساخت (EPC) را مدیریت می کند و صاحبان پروژه در برنامه ریزی و طراحی نیازمندی های بلند کردن های سنگین و یدک کشیدن در مراحلی که باید دستگاه های سنگین جابجا گردند، و بلند شده و در کارخانه مشتری نصب گردند، می باشد. تیانگ وون همچنین ابزارهای بلند کردن و یدک کشی خود، کشتی یدک کش و قایق های حمل کننده که گروه را در گسترده کردن پیشنهادات ارائه شده به مشتریان کمک می کند، را دارا می باشد.

۱۳- ولدکس

ولدکس در سال ۱۹۷۹ توسط خانواده مکگیلوری برای تامین جرثقیل ها برای شرکت های ساخت و ساز در اسکاتلند، تاسیس شد. حال فعالیت ما به بیش از اسکاتلند گسترش یافته و در سراسر جهان می باشد. ما نه تنها به خاطر کیفیت ماشین های خود شناخته شده ایم، اما باری تواناییمان برای تحویل امن، و موفق قراردادهای خدمات بلند کردن در هر ابزاری نیز شناخته می باشیم.

۱۱- پرانگل

پرانگل برای سود دهی به مشتریان و همکاران از سال ۱۹۶۵ در حال کار می باشد. سالها تجربه، استفاده از مدرن ترین تکنولوژی ها، برنامه های آموزشی هدف دار و سطح بالای مشاوره های مفید و کارآمد، ما را به عنوان شرکت پیشرو خاص مطرح کرده است. به طور خاص، بلند پروازی های شخصی ما در نزدیک به ۵۰ سال از وجود شرکت، موجب شده است که ما در متمرکز کردن توانایی های خاص صنعت و تحویل تجربه های مورد نیاز برای هر بخش، توانا باشیم. از زمان پیدایش شرکت، ما به عنوان بازیگری اروپایی پیشرفت کرده ایم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *