کلیاتی درباره اجاره جرثقیل

چرا اجاره جرثقیل؟

جرثقیل ها کار را خالص و ساده انجام میدهند. از آسانسورهای اصلی در محل های ساخت تا نصب واحدهای تهویه هوایی پشت بام، جرثقیل ها میتوانند به شما کمک فراوانی کنند. با این حال، جرثقیل ها گرانقیمت می باشند، و با قطعات پیچیده ازتجهیزاتی ساخته شده اند که که نیازمند دانش شخصی برای اطمینان از ایمنی اپراتورها و کاربران اطراف آنها هستند.

شکست و حوادث جرثقیل میتواند منجر به هزینه های قابل توجهی برای جایگزینی قطعات جرثقیل آسیب دیده و شکسته ، بار آسیب دیده و ترمیم هرگونه آسیب رسیده به محیط اطراف باربرداری گردد. در بدترین حالت، چنین حوادثی میتواند باعث صدمات جدی و حتی مرگ و میر گردد. علاوه بر هزینه اولیه از خرید جرثقیل، مسئله تعمیر نگهداری همراه با ابزارهای تخصصی برای خدمات، یک جرثقیل را تبدیل به یک هزینه جاری قابل توجه می سازد.

اما اجاره جرثقیل چه منافعی برای شما به همراه خواهد داشت؟

صرفه جویی در هزینه

اجازه جرثقیل بسیار ارزانتر از خرید یک جرثقیل است و مگر اینکه شما یک حجم بسیار بالایی از کار را انجام دهید، معمولا بعید است که جبران هزینه یک جرثقیل برای شرکتها فراهم گردد. اجاره جرثقیل همچنین به صرفه جویی پول در هزینه شخصی کمک می کند، طوریکه نصب بالابرهای جرثقیل تا حد زیادی تخصصی است و نیازمند افراد مجاز برای اطمینان از روش های صحیح در همه حال است. آموزش برای صدور گواهی نامه نصب و راه اندازی جرثقیلها میتواند گرانقیمت و وقت گیر باشد. با این حال، اگر شما یک جرثقیل اجاره کنید، پرسنل شرکت اجاره دهنده جرثقیل این خدمات را به شما ارائه می دهند، طوریکه شما خودتان نیاز به یافتن افراد متخصص ندارید.

صرفه جویی در زمان

خدمات اجاره جرثقیل میتواند باعث صرفه جویی زمانی در چند بخش از جمله تنظیمات محل و حمل و نقل گردد. زمانی که شما جرثقیل اجاره می کنید، پرسنل شرکت اجاره دهنده جرثقیل بخش زیادی از فعالیتهای مرتبط را مدیریت خواهند کرد، به طوریکه شما خودتان مجبور به انجام آن نباشید. همچنین، بسته به شغل، استفاده از یک جرثقیل برای ایجاد یک لیفت بزرگ به جای لیفت های کوچکتر متعدد میتواند منجر به صرفه جویی زمان قابل توجهی در طول دوره پروژه باشد. برای مثال، به جای شکستن یک بیلبورد به قطعات قابل کنترل کوچکتر جهت سوارکردن، این جرثقیل به شما اجازه یکبار باربرداری و تکمیل کار به صورت یکباره را میدهد.

ایمنی

نصب جرثقیل یک مهارت بسیار تخصصی و کنترل شده است. اگر به درستی انجام نگیرد، آن میتواند منجر به انواع مشکلات و نگرانی های ایمنی گردد. متخصصان شرکت اجاره جرثقیل که به همراه جرثقیل اجاره شده شما را در باربرداری همراهی می کنند، با نصب صحیح و اصولی جرثقیل، ایمنی را به محل کار شما می آورند!

شرایط تخصصی

برخی از مشاغل بدون استفاده از یک جرثقیل غیرممکن است، به طوری که آنها ممکن است نیازمند باربرداری سنگین و یا با ابعاد بیش از حد بزرگ باشند. داشتن یک جرثقیل اجاره ای قادر به انجام این کار، به شما این مزیت را می دهد که قادر به انجام باربرداری به هر میزان و به هر شکل خواهید بود، در حالیکه هزینه حفظ، و تعمیر و نگهداری جرثقیل به عهده خودتان نیست.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *