مولفه های یک شرکت موفق خدمات اجاره جرثقیل و ابزارآلات سنگین صنعتی چیست

مولفه های یک شرکت موفق خدمات اجاره جرثقیل و ابزارآلات سنگین صنعتی چیست

برای اتکا به یک شرکت خدماتی مطمئن در این حوزه موارد زیر را درنظر بگیرید:

 

سابقه بالا

هنگامی که در جست و جوی یک شرکت برای همکاری و اخذ خدمات در حوزه اجاره جرثقیل و ابزارآلات سنگین هستید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که سابقه آن شرکت چیست و کجا ایستاده است. معمولا شرکت هایی که در حوزه های متنوعی فعالیت دارند، تجارب وسیع تری کسب کرده اند و از این رو بیشتر می توان به آن ها متکی بود. توجه به این نکته که سابقه شرکت چیست و در چه حوزه هایی فعال است، ارتباط مستقیمی با کیفیت خدماتی که شما دریافت می کنید؛ خواهد داشت. به عنوان مثال شرکت خدماتی امیر کبیر سال ها است (بیش از یک دهه) که در سرتاسر ایران و خاورمیانه، در حوزه های استخراج گاز، معدن، صنایع سنگین و عمران فعال است. به عنوان یک شرکت حرفه ای در این زمینه؛ می توانیم مدعی باشیم که بهترین و حرفه ای ترین خدمات را ارائه می دهیم.

 

ظرفیت و قدرت مانوری که از یک جرثقیل انتظار دارید

برای شناخت جرثقیل یا ابزاراآلاتی که احتیاج دارید، باید ابتدا به ساکن درک صحیحی از پروژه خود داشته باشید. هر شرکت خدماتی در این حوزه، قابلیت ارائه و اجاره دادن جرثقیل و ابزارآلاتی با ظرفیت های متفاوت را داراست. در مسیر اجاره کردن و دریافت خدمات از هر شرکتی؛ به جزئیات توجه ویژه ای مبذول داشته باشید. این موضوع خیلی مهم است که شرکت انتخابی شما، به روز یا به عبارتی آپ تو دیت باشد. این مساله در باره ی شرکت ما؛ یا همان شرکت خدماتی امیر کبیر به طور کامل صادق است. یعنی ما با در اختیار داشتن ابزارآلات و ماشین ابزارهایی به روز، قابلیت ارائه خدمات در گستره وسیع۹۰ الی ۴۴۰ تن را دارا هستیم. به بیان دیگر همکاری با ما به معنای در اختیار گرفتن قدرت و ظرفیت و مانوری بالا است.

 

جای هیچ اشتباهی نیست

شرکت های حرفه ای در حوزه ابزارآلات و ماشین های سنگین صنعتی از قبیل جرثقیل؛ هیچ گاه هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازند. زیرا جای هیچ اشتباهی نیست و کوچکترین اشتباه بیشترین هزینه ها را در پی دارد. حتما و حتما به دنبال شرکتی باشید، که ایمنی بالایی را ارائه دهد و از تدابیری که می خواهد به اجرا بگذارد آگاهی پیدا کنید. گام بعدی پرسیدن و کسب اطلاع از تیم مهندسانی است که وظیفه برنامه ریزی عملیات را بر عهده دارند. کار کشته بودن آن ها متضمن حسن انجام ماموریت های محوله خواهد بود. به علاوه؛ در اختیار داشتن اپراتورها؛ مهندسان و مدیران پروژه کارکشته متضمن کیفیت بالای کار شما خواهد بود.

 

کار را به کاردان بسپارید

به جرات می توان گفت چیزی خطرناک تر از به کار گرفتن فرد نامتخصص و فاقد تجربه لازم در موقعیتهای حساسی چون صنایع سنگین و البته جرثقیل ها نیست. سرو کار داشتن با جابه جایی هزاران هزار کیلو و حضور نیروی انسانی در جای جای پروژه؛ مساله شوخی برداری نیست و عدم توجه به این مهم؛ می تواند فاجعه به بار آورد. در واقع احتیاج به ایجاد یک رابطه عمیق بین اپراتورها و البته کارگران حاضر در سایت پروژه است. اپراتور باید بداند که مسیر درست کجاست و کدام وسیله؛ چه گونه باید به کجا هدایت شود. تمامی افراد حاضر در پروژه بایستی مدارک لازم را داشته باشند و همچنین مراحل آموزش را در پروژه طی کرده باشند. لازم به ذکر و تاکید بیش از پیش نیست اما خالی از لطف هم نمی باشد که بار دیگر تکرار کنیم که تمامی افراد حاضر در شرکت امیرکبیر مدارک تخصصی لازم را دارند و البته با تجربه کافی در محل تخصصی خود قرار می گیرند.

 

سریع و انعطاف پذیر؛ بسته به شرایط

علی رغم این موضوع که باید تمامی مراحل کار پیش بینی و از قبل برنامه ریزی شوند، اما بعضا شرایطی پیش می آید که غیرمترقبه است. در چنین زمانی یک تیم حاذق خدماتی می تواند خود را در شرایط سخت و حساس تطبیق داده و از پس مشکلات برآید. به بیان دیگر؛ بدون مبالغه باید گفت که صنایع سنگین و سر و کله زدن با جرثقیل ها؛ یک هنر است؛ و جایی برای آماتور ها و تازه کارها وجود ندارد. توجه داشته باشید که تنها و تنها تجربه است که شما را به مقصود می رساند و برنامه ریزی را علی رغم مشکلات تصادفی جامه عمل می رساند.
شرکت امیرکبیر بیش از یک دهه است که به صنایع مختلف خدمات در ارتباط با صنایع سنگین و اجاره جرثقیل ارائه می دهد. اگر به دنبال یک شرکت قابل اتکا و مطمئن می گردید شرکت امیرکبیر بدون شک پاسخگوی شما خواهد بود. لازم به تاکید است؛ که اولویت ما رضایت و برآورده ساختن نظر مشتری است. امروز با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *