بیش از پنجاه سال است که ما به دلیل توانایی منحصربه فرد تجهیزات پیشرفته و به روزمان شناخته شده ایم. اما این اطمینان مشتری های مان است که ما را به جایگاه امروزمان رسانده.

خدمات شرکت امیرکبیر

باربرداری سنگین

امیرکبیر با داشتن طیف گسترده ای از تجهیزات، می تواند روشی مقرون به صرفه و ایمن برای حمل و نقل سنگین و جابجایی اجسام فوق سنگین ارائه کند.

جرثقیل امیر کبیر

حمل و نقل سنگین

ناوگان تجهیزات حمل و نقل مدرن ما از نظر ظرفیت و دامنه انجام کار منحصربه فرد بوده و شامل هر چیزی از تریلرهای معمولی تا کشنده های حمل سنگین و فوق سنگین می شود.

تامین و اجاره جرثقیل

تجهیزات اجاره شده شامل تعمیر و نگهداری روزانه می باشند. کاربر نیازی به خرید قطعات یدکی، تامین آنها، تعمیرات مکانیکی یا ثبت سوابق تعمیر و نگهداری ندارد.

فروش جرثقیل

شرکت امیرکبیر قادر است تجهیزات کامل جرثقیل های زمینی را با برندهای مختلفی ارائه کند. این جرثقیل ها قادرند وزن های ۶۰ تن تا ۶۰۰ تن را جابجا کنند و البته مقرون به صرفه، ایمن و کارآمدند.

Support

پشتیبانی

ما افتخار می کنیم که بهترین خدمات را به مشتری های مان در سراسر ایران ارائه می کنیم. خدمات عالی ما، ایمن سازی کار، و بکارگیری به روزترین تجهیزات صنعتی، به ما این امکان را داده که همکاری های طولانی مدت داشته باشیم.

چرا امیرکبیر؟

ایمنی در کار

امیرکبیر همه احتمالات مهندسی را چه به صورت تئوری چه به صورت عملی بررسی می کند و  کنترل بیرونی نیز توسط شرکت های معتبر انجام می گیرد.

مهندسی

امیرکبیر بدون مهندسین خود هیچ نخواهد بود، چون بدون خط مقدم مهندسی، قادر به انجام هیچ پروژه ای نیست. مهندسی به عنوان مغز متفکر امیرکبیر تلقی می شود.

قیمت رقابتی

امیر کبیر مفتخر است به اینکه در مقایسه با رقبا، خدمات و فروش محصولات خود را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می کند.

پرسنل آموزش دیده

پرسنل ما می توانند با تجهیزات گرانقیمت/ظریف کار کنند،  و از نتایج و تاثیرات عدم بکارگیری درست این تجهیزات روی زمانبندی های پروژه، آگاهی کامل دارند.

طیف وسیع خدمات

ما می توانیم جرثقیل هایی با ظرفیت ۲۰ تن تا ۱۰۰۰ تن و نیز همه دیگر تجهیزات ساخت و ساز را به همراه پرسنلی مجرب و آموزش دیده ارائه کنیم.

۵۰ سال تجربه

بیش از پنجاه سال است که ما به دلیل توانایی منحصربه فرد تجهیزات پیشرفته شناخته شده ایم و اطمینان مشتری های مان است که ما را به جایگاه امروزمان رسانده.

مشتریان امیرکبیر