زمانی که برای جابجایی بار سنگین نیاز به جرثقیل دارید، جهت ایجاد یک فرآیند بهینه لازم است که مقدمات این کار را آماده کنید. آماده سازی و سنجش مقدمات کار باعت صرفه جویی در وقت و هزینه شماست. شرکت امیرکبیر در تمام مراحل اجاره جرثقیل، از طراحی تا اجرا همراه شماست و شما می توانید از نظرات کارشناسان ما نیز استفاده نمایید.

  1. اندازه گیری: با استفاده از داده ها و یا اندازه گیری دقیق از وزن بار مطلع شوید. همچنین مکان مورد نظر جهت نصب جرثقیل را تعیین نمایید. اگر قرار است بار از یک ساختمان برداشته شود و یا بر روی سازه ای قرار گیرد، ارتفاع مورد نظر برای باربرداری/بارگذاری را محاسبه کنید.
  2. موانع را شناسایی کنید. سایت خود را به دقت بررسی نمایید و موانع کار از جمله درختان، سیمهای برق و هر عاملی که مانع حرکت و باربرداری در سایت شما می شود را شناسایی کنید.
  3. بررسی زمین سایت: مکان مورد نظر جهت نصب جرثقیل را بررسی کنید، جنس خاک، نرمی و سفتی زمین، آیا زیر آن انبار یا کابل برق می باشد و ….
  4. اخذ مجوزهای قانونی: گاهی لازم است جهت نصب و راه اندازی جرثقیل، اجازه قانونی از سازمان ذیصلاح اخذ شود، بخصوص زمانی که عملیات باربرداری، در داخل شهر انجام می شود.
  5. درباره کابل بالابر فکر کنید: جهت باربرداری سنگین، به کابلهای بالابر احتیاج است تا بتواند بار را بالا کشیده و جابجا کند. کابلهای بالابر معمولا همراه جرثقیل عرضه می شود، اما چنانچه بار شما دارای ویژگی خاصی است  و یا شکل و یا اندازه خاصی دارد،لازم است تا نیازسنجی لازم از قبل انجام پذیرد.

1,048 total views, 4 views today

Comments
pingbacks / trackbacks

Leave a Comment