تخصص

امیرکبیر با ترکیب قابلیت های تجهیزات با تجربه تخصصی اش، توانسته روش بهینه ای را برای تقریبا هر نوع پروژه نصب ارائه کند

نصب سنگین و فوق سنگین

امیرکبیر با ترکیب قابلیت های تجهیزات با تجربه تخصصی اش، توانسته روش بهینه ای را برای هر نوع پروژه نصب ارائه کند.

حداکثرسازی زمان بهره وری

در پروژه های ساخت صنعتی و تعمیر و نگهداری کارخانه ها، نیاز است قطعات و تجهیزات بزرگ و سنگین جابجا شوند. این نوع نصب های سنگین و فوق سنگین باید به صورت ایمن انجام بگیرند تا پرسنل، خودِ بار و سازه های مجاور محافظت شوند. همچنین باید طوری سازماندهی شوند که عملکرد کلی بهینه حاصل شود تا زمان بهره وری کارخانه ها و نیروگاه ها حداکثرسازی گردد.

تخصص و تجهیزات

امیرکبیر با تاریخچه طولانی خود، می تواند با فناوری و مهندسی پیشرفته، هر پروژه نصب سنگین و فوق سنگین را انجام می دهد و از نصب های تکی تا پروژه های ابتکاری پیچیده که نیازمند تجهیزاتی با طراحی جدیدند. جرثقیل امیرکبیر شامل ظرفیتهای 10 تن تا 1000 تن را شامل می شود و تا حداکثر ظرفیت ایمن باربرداری جرثقیل های خود را ارائه میدهد. برای اطمینان و ایمنی بهینه، کل ناوگان امیرکبیر از برنامه های زمانی تعمیر و نگهداری دقیقی تبعیت می کنند.

حمل و نقل سنگین

امیرکبیر با داشتن طیف گسترده ای از تجهیزات، می تواند روشی مقرون به صرفه و ایمن برای حمل و نقل سنگین و جابجایی اجسام فوق سنگین ارائه کند.
تخصص طولانی
امیرکبیر بنیانگذار اصلاحات صنعتی در ایران است: شرکتی که نهایتا امیرکبیر از آن شکل گرفت، ابتدا در سال 1347 تاسیس شد، زمانی که یک کارآفرین بلندپرواز، افزایش تقاضا برای حمل و نقل بارهای سنگین را پیش بینی کرد. از آن زمان شرکت امیرکبیر تخصص گسترده ای در جابجایی بارهای سنگین در سراسر ایران پیدا کرده است.
تجهیزات منحصربه فرد
ناوگان تجهیزات حمل و نقل مدرن ما از نظر ظرفیت و دامنه انجام کار منحصربه فرد بوده و شامل هر چیزی از تریلرهای معمولی تا کشنده های حمل سنگین و فوق سنگین می شود. همچنین، ناوگان ما از برنامه های تعمیر و نگهداری دقیقی بهره مندند تا بالاترین استانداردهای مربوط به قابلیت اطمینان و ایمنی را رعایت کنند.

مدیریت انجام پروژه های سنگین

با مدیریت همه فعالیتهای نصب و حمل و نقل ضروری برای یک پروژه ساخت و ساز، خدمات گسترده این شرکت در محل ایمن تر، سریع تر و مقرون به صرفه تر می گردد.
بهینه سازی کل
ساخت کارخانه ها و ماشین آلات سنگین در صنایع، امری پیچیده بوده و نیازمند فعالیت های مختلف به صورت همزمان و توسط پیمانکاران اصلی و فرعی گوناگون می باشد. هر پیمانکار بر اساس گستره وظایف و زمانبندی خود کار می کند و از تجهیزات ویژه خود برای نصب و حمل و نقل استفاده کرده و از افراد مختلف برای آنها بهره می گیرد. اما تلاشهای جداگانه آنها در کل با هدف انجام بهینه و کارآمد پروژه و استفاده مناسب از منابع نیست- و اغلب همین امر منجر به موقعیتی می شود که تجهیزات بیش از حد نصب و حمل و نقل در محل پروژه جمع می شوند و باعث تراکم و به هم ریختگی می گردند. مهمتر اینکه فقدان فعالیت های هماهنگ نصب و حمل و نقل می تواند ایمنی را کاهش دهد. یک راه حل برای این کار، سپردن تمام فعالیت های نصب و حمل و نقل به یک پیمانکار واحد است تا مسئولیت ها کاملا مشخص باشد. این کار به نفع هدف کلی پروژه است: ایمن سازی محل انجام پروژه، کاهش هزینه ها و سرعت بخشی حداکثری.
مدیریت واحد محل ساخت
خدمات گسترده ساخت امیرکبیر در محل، برای تحقق همین هدف طراحی شده اند: ما کل فعالیت های نصب و حمل و نقل لازم برای پروژه ساخت و ساز را مهندسی، مدیریت و اجرا می کنیم. به همین دلیل ما همه جدول های زمانی پیمانکاران را به هم مرتبط می کنیم، فرصت هایی برای برنامه ریزی کارآمد پیدا می کنیم و زمانبندی پروژه را یکپارچه سازی می نماییم. ما با همکاری نزدیک با مالک، اولویت ها را مشخص می کنیم، الزامات تجهیزات را تعیین می کنیم و برنامه های مدیریت ریسک را به کار می گیریم. ما با انبوهی از تجهیزات و نیروهای حرفه ای، تمام پروژه های نصب سنگین و فوق سنگین و حمل و نقل را به صورت ایمن در محل پروژه به انجام می رسانیم.
تمرکز و ساده سازی
رویکرد امیرکبیر هر دوی این جنبه ها را مد نظر دارد: مسئله اصلی در پروژه، حمایت و حفاظت از تمام پیمانکاران دخیل در پروژ است، تا بتوان روی مسئولیت های اصلی آنها تمرکز کرد، و بعد همه تجهیزات و خدمات لازم در مورد نصب و حمل و نقل سنگین را به کار برد. این رویکرد مزیت های مختلفی دارد: یک نقطه واحد مدیریت، یعنی ساده سازی ارتباط. یک تیم همه تجهیزات را مدیریت می کند، یعنی اپراتورهای کمتری در محل لازم است و هزینه نیروی کار کاهش می یابد. همچنین، استانداردسازی عملیات های شغلی و اجرای آنها منجر به افزایش ایمنی و کارآیی می شود. در ضمن، تجهیزات کمتری لازم است، و این یعنی بهینه سازی، و حتی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها. و نکته مهم آخر اینکه تجهیزات کمتر، هزینه های مربوط به جابجایی و جمع آوری را کاهش می دهد.
کارآیی و ایمنی
شرکت امیرکبیر یکی از بهترین های ناوگان تجهیزات نصب و حمل نقل را در ایران داراست. این ناوگان دارای برنامه های تعمیر و نگهداری، ایمنی و قابلیت اطمینان دقیقی می باشد. اپراتورهای این شرکت و مدیران پروژه آن تخصص زیادی در انواع پروژه های ساخت و ساز در همه دنیا دارند. آنها بر اساس دقیق ترین استانداردهای ایمنی آموزش دیده اند و درک عمیقی از پروژه های پیچیده، چندجانبه و دشوار دارند. این مسئله در ارائه خدمات ساخت و ساز در محل نمود پیدا می کند که استفاده از همه تجهیزات نصب و حمل و نقل را بهینه سازی کرده و منجر به افزایش ایمنی می شود، در عین حالی که بهره وری ماشین آلات در زمان مقرر یا حتی زودتر از برنامه را تضمین می کند.

تامین و اجاره جرثقیل

شرکت امیرکبیر قادر است تجهیزات کامل جرثقیل های زمینی را با برندهای مختلفی ارائه کند. این جرثقیل ها قادرند وزن های 60 تن تا 600 تن را جابجا کنند و البته مقرون به صرفه، ایمن و کارآمدند. همه جرثقیل های زمینی سودمند می باشند، چون محورهای بلند و ظرفیت های بالا دارند. همه جرثقیل های زمینی ما توسط اپراتورهای خبره کار می کنند تا اطمینان حاصل شود بر حسب ایمنی و سودآوری پروژه شما، بهترین نتایج حاصل می گردد.
 1. تعمیر و نگهداری– تجهیزات اجاره شده شامل تعمیر و نگهداری روزانه می باشند. کاربر نیازی به خرید قطعات یدکی، تامین آنها، تعمیرات مکانیکی یا ثبت سوابق تعمیر و نگهداری ندارد.

 

 1. خرابی– هزینه های مرتبط با خرابی تجهیزات ما تحت پوشش قرار می گیرند. زمانی که تجهیزات اجاره داده شده خراب شوند، جایگزین می شوند و کمترین زمان برای خوابیدن پروژه مربوطه لازم است.

 

 1. انبارداری – تجهیزات انبارداری به ندرت برای تجهیزات اجاره داده شده لازمند. اجاره دادن باعث می شود پیمانکاران با کمترین هزینه سرباری، فعالیت کنند.

 

 1. جابجایی– جابجایی تجهیزات اجاره داده شده به محل کار پیمانکار یا مشتری ای که فاقد امکانات این چنینی است، توسط خود شرکت انجام می گیرد. پیمانکار می تواند با چند صد مایل فاصله این تجهیزات را بر اساس جایی که می خواهد از آنها استفاده کند سفارش دهد. قابلیت دسترسی و راحت بودن یکی از مهمترین مزیت های اجاره بدون مالکیت محسوب می شوند.

 

 1. مالیات ها و گواهینامه های مالکیت شخصی – هیچ هزینه مالیات یا گواهینامه مالکیت شخصی برای تجهیزات ارائه شده وجود ندارد.

 

 1. کنترل موجودی – مزیت دیگر اجاره، کنترل بهتر موجودی است. پیمانکاران در زمان اجاره تجهیزات، با ضررهای مربوط به سرقت، کمتر روبرو می شوند. تجهیزاتی که اجاره شده اند و قرار است در پایان کار به مالک اصلی برگردانده شوند، بهتر مراقبت می شوند.

 

 1. اسقاط-اجاره روزانه، اسقاط را از بین می برد. ریسک های مالکیت در مورد تجهیزات اجاره شده وجود ندارد. در اینجا می توان جدیدترین و به روزترین تجهیزات را به راحتی اجاره کرد.

 

 1. تجهیزات مناسب برای کار – مالکیت، نوع دیگری از ناکارآمدی را از طریق استفاده از اندازه غلط و نوع تجهیزات برای یک کار خاص، تحمیل می کند، علیرغم اینکه تجهیزات مستهلک هم نباشند. این یعنی هزینه های اضافی و پنهان بیشتر. اجاره دهنده تضمین کننده تجهیزات مناسب برای هر کار است.

 

 1. حداقل تجهیزات برای کار – مالکیت تجهیزات به صورت خاص زمانی گران تمام می شود که تجهیزات بیکار باشند. زمانی که مالکیت تجهیزات اصلی با اجاره دادن شان ترکیب شود، زمان بیکاری به حداقل می رسد.

 

 1. کنترل هزینه با اجاره تجهیزات، کنترل هزینه ها بهتر صورت می گیرد. آگاهی از هزینه های دقیق مالکیت تجهیزات، دشوار است. تجهیزات اجاره شده می توانند یک عدد هزینه ای مشخص داشته باشند- چیزی که در صورتحساب اجاره می آید.

 

 1. حفظ سرمایه -اجاره کردن باعث حفظ سرمایه و آزاد بودن سرمایه برای کارهای دیگر که احتمالا سود بیشتری هم دارند می شود.

 

 1. افزایش ظرفیت وام گیری -کاربران تجهیزاتی که آنها را اجاره می کنند نه اینکه بخرند، می بینند که این کار راحت تر است چون نسبت دارایی ها به تعهدات شان بهتر است. زیرا تجهیزات به عنوان یک مسئولیت یا هزینه در طرازنامه قید نمی شود، در نتیجه مسیر نرمال کسب اعتبار بانکی مختل نمی شود. این مسئله در تضمین مناقصه های ساخت و ساز اهمیت دارد.

پشتیبانی

ما افتخار می کنیم که بهترین خدمات را به مشتری های مان در سراسر ایران ارائه می کنیم. تیم حرفه ای شرکت امیرکبیر نهایت تلاش خود را برای کنترل هزینه های مشتری می کند، در حالی که محیط کاری پروژه را ایمن نگه می دارد. خدمات عالی ما، ایمن سازی کار، و بکارگیری به روزترین تجهیزات صنعتی، به ما این امکان را داده که همکاری های طولانی مدت داشته باشیم. ما خدمات اجاره جرثقیل ارائه می کنیم، و همچنین ارائه تجهیزات بالابری هوایی و اجاره تجهیزات جابجایی، فروش و خدمات آنها، در سراسر کشور و برای صنایع مختلف. شرکت امیرکبیر دارای دو نوع تجهیزات تعمیر و نگهداری کلاس جهانی است تا بتواند نیازهای خدمات و تعمیرات شما را به خوبی برطرف سازد.

مشتریان ما

بیش از چهل سال است که ما به دلیل توانایی منحصربه فرد تجهیزات پیشرفته و به روزمان شناخته شده ایم. اما این اطمینان مشتری های مان است که ما را به جایگاه امروزمان رسانده. اعتماد آنها باعث شده یک هزار نیروی متخصص امیرکبیر هر روز نهایت تلاش خود را بکنند و عملا در پروژه های خود در سراسر دنیا، عملکردی متفاوت داشته باشند.

آدرس دفتر مرکزی

دفتر مرکزی :تهران، خیابان ایرانشهر، تقاطع شهید کلانتری، پلاک ۲۳۰، طبقه ۴
تلفن :88845721- 021           فکس : 88828288-021

1,305 total views, 1 views today